ZÁVAZKOVÉ PRÁVO

Smlouva musí být precizní. To je naše motto, bez ohledu na to, zda ji uzavíráte v rámci podnikatelské činnosti nebo v záležitosti soukromé.

Naše smlouva Vám dá jistotu a eliminuje všechna potenciální rizika. Na základě důkladné analýzy Vašich potřeb a zájmů zkoncipujeme smluvní dokumentaci na míru přímo pro Vás. Umíme najít jasné a účinné řešení. Naše smlouva Vás nezradí.  

Máme bohaté zkušenosti s přípravu typových smluv dle občanského zákoníku i smluv, které nelze pod žádný typ podřadit. Poskytneme Vám také právní pomoc při vyjednávání podmínek smlouvy, zhodnotíme Vaši pozici ve smluvním vztahu a rizika, která na sebe můžete uzavřením smlouvy přenést, upozorníme Vás na Vaši případnou smluvní odpovědnost. V případě vzniku sporu ze smlouvy Vám poskytneme právní podporu při jeho řešení.

Pokud Vám smlouvu předloží protistrana, smlouvu zrevidujeme a upozorníme Vás na možná rizika, Vaše práva a povinnosti. Také Vám dáme potřebná doporučení do další fáze jednání se smluvním partnerem.

Víme, jaká máte práva při reklamaci zboží a právně Vás v reklamačním řízení zastoupíme. Pomůžeme Vám při uplatňování Vašich nároků ze smluv, s náhradou škody, bezdůvodným obohacením, ale také s přípravou všeobecných obchodních podmínek.

Naše právní služby v oblasti závazkového práva obsahují zejména:

  • zastoupení při jednání o obsahu a podmínkách smlouvy
  • příprava smluvní dokumentace dle požadavků a potřeb klienta
  • revize a důkladná analýza práv a povinností ze smlouvy
  • právní asistence při řešení nároků ze smlouvy
  • příprava všeobecných smluvních/obchodních podmínek a obdobných rámcových dokumentů
Neváhejte nás kontaktovat